Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Школа живопису / Заходи  Про школу
  Заходи


День міста 2017
На День міста Житомира, 9 вересня 2017р., учні ДХС "Школа живопису" брали участь у фестивалі "Житомирська вежа". Вони створювали не тільки гарні пейзажі на папері, але й гарний настрій юним глядачам, виконуючі малюнки боді-арту на їх руках та обличчях.
Житомиряни та гості міста, що приїхали на свято, також мали змогу подивитися виставку малюнків учасників обласного конкурсу дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона - 2017" та робіт учнів та випускників студії. детальніше...Екскурсія в Пирогово
1 травня 2014 р. учні Школи живопису побували у Національному музеї народної архітектури та побуту України в с. Пирогово, м. Київ, на Національному весняному ярмарку народних майстрів.
Вони не тільки ознайомилися з унікальними пам'ятками народної архітектури, датованими XVI ? XX століттями, але під час пленеру ще й замалювали будівельні особливості хатин, церков та млинів Закарпаття.
Після тривалої пішохідної екскурсії дістало сил й на знайомство з ярмарком: там були й вишиванки, й картини, й вироби з кераміки, з дерева, з соломки, народна лялька-мотанка та багато іншого. Народні майстри не тільки продавали свої вироби, вони ще й навчали, як своїми руками можна розписати, наприклад, лавку або як плести корзину. Екскурсія була цікавою та пізнавальною.
детальніше...

© 2008-2020 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008