Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Художня виставка "Молодіжна Житомирщина - 2014"
(підсумки конкурса-пленера)11 вересня 2014 року, о 12.00, в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича (м. Житомир, вул. Новий бульвар, буд. 4, зал мистецтв) відбудеться урочисте нагородження лауреатів та переможців обласного конкурсу-пленеру молодих художників "Молодіжна Житомирщина", що проходив 29 червня 2014 року, в День молоді України, за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, у Житомирському гідропарку.
Конкурс-пленер, організований Обласною молодіжною творчою спілкою художників та мистецтвознавців, проходив у один тур, протягом якого митці створювали картини у живописній техніці.

Учасниками цьогорічного конкурсу-пленеру стали 19 молодих художників віком від 14 до 30 років. На протязі 5 годин вони писали мальовничі куточки нашого гідропарку: тінисті алеї, затишні галявини, піщані пляжі та сам чудовий Тетерів. Відвідувачі парку та відпочиваючі дивилися, як завзято працюють юні митці, а потім, на протязі години, кожен бажаючий зміг оглянути імпровізовану виставку тільки-но створених картин, що експонувалася прямо на траві біля центрального входу у парк.3 липня 2014 року журі, в яке увійшли представники вищих учбових закладів Житомиру, що готують спеціалістів зі спеціальностей художнього профілю, підбило підсумки конкурсу-пленеру.

Володарем Гран-прі став Ігор Донченко, перше місце посіли Вероніка Баташова (ІІ вікова категорія: від 19 до 30 років) та Софія Дзівінська (І вікова категорія: від 14 до 18 років). На другому місті Олена Ремінська (І вікова категорія) та Дмитро Попадюк (ІІ вікова категорія). Третє місце зайняли Ірина Татаркіна (І вікова категорія) та Анастасія Легка (ІІ вікова категорія).

Журі також вирішило нагородити спеціальними призами слідуючих конкурсантів:
- "За професійну майстерність": Вікторію Поліщук, Галину Вахнюк, Віталія Коваля та Крістіану Кушнірук;
- "За оригінальність": Людмилу Кравченко та Павла Кузьменко.


Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку, привітати переможців і переглянути чудову художню виставку!

розміщено: 05 травня 2014


© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008