Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Лауреати конкурсу "Кожному мила своя сторона 2021"

№ п\п Прізвище та ім'я учня Досягнення Регіон/
Навч. заклад
Конкурсні роботи
01
Ангельська Вікторія Віталіївна
... м. Чуднів/
КЗ Чуднівський ліцей
02
Білецька Ангеліна Юріївна
... Романівський р-н/
КУ Миропільської селищної ради Печанівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
03
Благодир Вікторія Віталіївна
Гран-прі
м.Новоград-Волинський/
Школа мистецтв м. Новоград-Волинський
04
Бузнякова Марія Владиславівна
3 місце (II)
м.Житомир/
ЗОШ № 28 м.Житомира
05
Буковська Ольга Олегівна
1 місце (I)
м.Новоград-Волинський/
Школа мистецтв м. Новоград-Волинський
06
Вандалович Катерина Володимирівна
3 місце (I)
м.Чуднів/
КЗ Чуднівський ліцей ДХС Школа живопису
07
Гончарук Вероніка Юріївна
... Попільнянський р-н/
Ходорківський ліцей Попільнянського р-ну
08
Гошко Дарина Русланівна
... м.Овруч/
Овруцька дитяча художня школа
09
Гусаченко Дарина Анатоліївна
... Житомирський р-н/
Левківський ліцей Глибочицької сільської ради
10
Джулова Катерина Сергіївна
... Житомирський р-н/
Левківський ліцей Глибочицької сільської ради
11
Жиляєв Нікіта Миколайович
1 місце (II)
м.Коростишів/
Ліцей №5 ім. Т.Шевченка Коростишівської міської ради
12
Коломійчук Анна Юріївна
... Баранівський р-н/
Хижівська ЗОШ І-ІІІ ст
13
Коренівська Злата Юріївна
2 місце (II)
м.Житомир/
ЗОШ № 22 ім. В.М.Кавуна
14
Коровай Єлізавета Олегівна
... м.Новоград-Волинський/
Школа мистецтв м. Новоград-Волинський
15
Кхалія Сарін Аднанівна
... м.Житомир/
Ліцей № 25 м. Житомира
16
Ляшок Ангеліна Сергіївна
2 місце (I)
м.Овруч/
Овруцька дитяча художня школа
17
Макарова Катерина Олегівна
... Романівський р-н/
КУ Миропільської селищної ради Печанівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
18
Максімова Мирослава Сергіївна
... Попільнянський р-н/
Сокільчанський ліцей Попільнянського р-ну
19
Матвієнко Валерія Павлівна
... м.Житомир/
ЗОШ № 8 м. Житомира
20
Матвійчук Наталія Володимирівна
... м.Житомир/
ЗОШ № 19 м. Житомира ДХС, «Школа живопису»
21
Молокова Яна Альбертівна
... м.Житомир/
Ліцей № 25 м.Житомира
22
Опанасюк Кіра Ігорівна
... м.Житомир/
ЗОШ № 8 м.Житомира
23
Пігулевич Вероніка Романівна
... м.Овруч/
Овруцька дитяча художня школа
24
Повх Анастасія Сергіївна
... м.Новоград-Волинський/
Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст №10 художньо-естетичного профілю
25
Рижук Валерія Сергіївна
3 місце (I)
Пулинський р-н/
Пулинська школа мистецтв
26
Сладь Владислава Денисівна
... м.Житомир/
ЗОШ № 27 м.Житомира
27
Тимощук Владислав Олександрович
... м.Новоград-Волинський/
Школа мистецтв м.Новоград-Волинський
28
Флоря Тамара Іванівна
... Пулинський р-н/
Андріївська ЗОШ І-ІІ ст. Курненської сільської ради Пулинського р-ну
29
Хромець Ганна Леонідівна
... Олевський р-н/
Хочинська ЗОШ І-ІІ ст. Олевського р-ну
30
Шинкар Анастасія Павлівна
... Олевський р-н/
Хочинська ЗОШ І-ІІ ст. Олевського р-ну


Переможці визначались у двох вікових категоріях:
І категорія - 14-15 років
ІІ категорія - 16-17 років



Про конкурс "Кожному мила своя сторона 2021"



розміщено 17 червня 2021





© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008