Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Лауреати конкурсу "Кожному мила своя сторона 2012"





№ п\п Прізвище та ім'я учня Регіон, школа Конкурсні роботи
01
Белоцька Олена
м. Коростень
------------------------
9 кл
02
Бідюк Андрій
Романівський район
------------------------
Колодяженська ЗОШ І-ІІ ст., 9 кл
03
Борзунова Тетяна
м. Коростишів
------------------------
Коростишівська ДХШ, 5 кл Коростишівська НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей інформаційних технологій" ім. Л.Х.Дарбіняна, 9 кл
04
Гажева Яна
Житомирський район
------------------------
Денишівська ЗОШ І-ІІІ ст.. ім.. В.Г.Бондарчука, 11 кл
05
Гапончук Ярослав
м. Новоград-Волинський
------------------------
Школа мистецтв, 4б
06
Гриценко Альона
Коростишівський район
------------------------
Коростишівська ЗОШ № 9, 11 кл. Будинок дит.творч.
07
Гришковець Марина
Олевський район
------------------------
Варварівська ЗОШ, 11кл
08
Дераженко Анастасія
м.Новоград-Волинський
------------------------
Школа мистецтв, 3а кл
09
Захлібна Олена
м. Андрушівка
------------------------
Андрушівська гімназія, 11 кл
10
Камінська Ярослава
Житомирський район
------------------------
Денишівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Г.Бондарчука, 11 кл.
11
Кирилюк Вікторія
Народицький район
------------------------
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Народицького р-ну, 9 кл
12
Ковальчук Анастасія
м.Новоград-Волинський
------------------------
Новоград-Волинська ЗОШ № 2, 9а кл
13
Левицька Вікторія
м.Новоград-Волинський
------------------------
ЗОШ I-III ст. № 10 художньо-естетичного профілю, 11 кл
14
Назарова Юлія
м.Новоград-Волинський
------------------------
Новоград-Волинська ЗОШ № 8 І-ІІІ ст., 9 кл
15
Попова Марина
м. Бердичів
------------------------
Маркушівська ЗОШ I-III ст., 9 кл
16
Регенель Катерина
м. Житомир
------------------------
ЗОШ № 7, 9б кл., Школа живопису, 5 кл
17
Роговченко Марія
Радомишльський район
------------------------
Радомишльська гімназія, 9б
18
Семчук Ганна
Чуднівський район
------------------------
Вільшанська СЗШ, 11 кл
19
Сірик Катерина
Чуднівський район
------------------------
Чуднівська гімназія, 11 кл
20
Скорик Вадим
Новоград-Волинський район
------------------------
Школа мистецтв, 4а
21
Столбова Вікторія
Чуднівський район
------------------------
Вільшанська СЗШ, 11 кл
22
Фещук Олександр
Олевський район
------------------------
Олевська ЗОШ № 3, 9 кл
23
Хоменко Вікторія
м. Новоград-Волинський
------------------------
ЗОШ I-III ст. № 10 художньо-естетичного профілю, 11 кл



© 2008-2017 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


Яндекс.Метрика   
  старт: березень 2008