Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

План роботи на 2008 рік1. Організація та проведення художньої виставки "Студентська палітра" для студентів, членів Спілки, в приміщенні Обласної універсальної наукової бібліотеки, січень.

2. Організація та проведення художньої виставки " Квіти жінкам" для членів Спілки в приміщенні Обласної універсальної наукової бібліотеки, березень.

3. Проведення конкурсу дитячих малюнків - "Кожному мила своя сторона".

4. Участь майстрів декоративно-прикладного мистецтва у святах на Пасху, Трійцю, Покрову, в с.Пирогово.

5. Організація та проведення художньої виставки "Віктор Шкуринський та його учні " в приміщенні Обласної універсальної наукової бібліотеки, травень

6. Участь команди Спілки в конкурсі "Городок" в рамках щорічного свята "Студентська республіка" у червні 2008року.

7. Участь у ХІІ міжрегіональній виставці "Арт- галера" м.Вінниця, липень.

8. Участь майстрів декоративно-прикладного мистецтва у всеукраїнському "Сорочинському ярмарку", що на Полтавщині 9. Проведення конкурсу ескізів для розписів дитячих павільйонів у дошкільних закладах міста - "Країна казок".

10. Організація пленеру в для членів Спілки та проведення виставки за його результатами у серпні 2008 року.

11. Участь майстрів декоративно-прикладного мистецтва у всеукраїнському "святі народних майстрів присвяченому Дню Незалежності України, м.Київ.

12. Організація та проведення Благодійної виставки-продажу творчих робіт членів Спілки до Дня міста.

13. Організація пересувної виставки творчих робіт членів Спілки в навчальних закладах міста та інших установах протягом осені 2008 року.

14. Організація та проведення пленеру до Дня художника у жовтні 2008 року.

15. Проведення щомісячних майстер-класів для молоді. Створення відео збірки "Майстер-клас" за матеріалами поточних майстер-класів.

16. Організація та проведення персональних виставок членів Спілки.

17. Участь у програмі, підтриманою Президентом України, "Повір та відкрий себе" для дітей та молоді з обмеженими можливостями.© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008