Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона 2022"ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ТВОРЧА СПІЛКА
ХУДОЖНИКІВ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВЦІВ
оголошує XV конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона 2022"
ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС


1. Загальні положення
1.1. Конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона" проводиться з метою виявлення талановитої молоді серед населення Житомирської області, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до своєї Батьківщини. Знайомство випускників з навчальними закладами м. Житомира, що готують фахівців з художніх спеціальностей.

1.2. Ініціатором та організатором конкурсу дитячого малюнку є Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації, Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців, Юрій Камишний – Народний художник України.

1.3. Участь у конкурсі дитячого малюнку передбачає дотримання вимог цього положення.

2. Організація проведення конкурсу
2.1. У конкурсі малюнків беруть участь діти міста Житомира та Житомирської області двох вікових категорій:
І – учні 9 класів
ІІ – учні 10-11 класів


2.2. Конкурс проходить у два тури:
У І турі (заочному) учасники конкурсу подають на розгляд журі два твори, виконані у живописній або графічній техніці.
За результатами І туру журі відбирає по 15 учасників з кожної вікової категорії, котрі стають лауреатами конкурсу та запрошуються для участі у ІІ турі (очному).
У ІІ турі, який триває три дні, учасники малюють малюнок на задану тему в довільній техніці. На виконання завдання відводиться 3 години.
Учасники також відвідують з ознайомчими екскурсіями навчальні заклади м.Житомира, що готують фахівців художнього профілю.

2.2. Технічні вимоги до робіт
Малюнки виконуються на папері. Фарби: акварель, акріл, гуаш. Олівці: прості, кольорові.
Формат робіт – А-3.

2.3. Тематика конкурсних робіт:
У 2022 році Україна відзначає 300 річчя з дня народження українського поета, філософа,просвітителя-гуманіста, педагога Григорія Савича Сковороди.
Обов’язкова умова конкурсу "Кожному мила своя сторона 2022" – твори мають бути присвячені життю та творчості Григорія Сковороди (ілюстрації до творів, зображення меморіальних місць, тощо).

2.4. Критерії відбору робіт:
- креативність та індивідуальність інтерпретації теми
- рівень художньої майстерності та технічного виконання
- відповідність тематики (див. п.2.3.)


2.5. Терміни проведення конкурсу:
І тур – до 15 квітня 2022 року. ІІ тур – після 2 травня 2022 року (в разі карантинних обмежень буде проведенов онлайн режимі).

2.6. Твори з позначкою “На конкурс “Кожному мила своя сторона” приймаються на розгляд журі до 15 квітня 2021 р. за адресою:

ОМТСХМ, вул. Перемоги 71-а, каб. № 5, м.Житомир, 10003

або

Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації,
вул.Мала Бердичівська, 25, 4-й поверх


Довідки за телефонами: (0412) 460-760, 0972758780, 0677235382.


2.7. Роботи конкурсантів повинні містити повну інформацію про виконавців: прізвище, ім’я, по батькові, домашня адреса та e-mail, телефон, номер навчального закладу і класу, назва роботи (на зворотній стороні малюнку).
Роботи, які не матимуть усіх необхідних реквізитів, не будуть допущені організаційним комітетом до участі у конкурсі і відповідно розглядатися журі не будуть.

2.8. Роботи з інших міст України розглядаються журі окремо, їх автори запрошуються до участі у ІІ турі у статусі «гості».

2.9. У разі введення карантинних обмежень, що унеможливлюватимуть проведення очного ІІ туру конкурсу, ІІ тур буде проведено заочно чи онлайн, про що переможці І туру будуть додатково проінформовані (телефон, електронна пошта).
3. Склад журі творчого конкурсу
До участі в журі конкурсу можуть залучатися провідні фахівці літературно-мистецького спрямування (художники, письменники, мистецтвознавці тощо).
4. Нагородження переможців
4.1. Журі приймає рішення про нагородження переможців конкурсу сувенірами і дипломами за всіма віковими категоріями. Журі залишає за собою право змінювати або встановлювати інші форми морального і матеріального заохочення.

4.2. Про результати конкурсу учасники повідомляються письмово і через засоби масової інформації.

4.3. Кращі твори переможців розміщуються на Інтернет сторінці Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців ( www.zt-art.com.ua ), пропонуються до друку в газетах або журналах, а малюнки будуть розміщені на загальний огляд в сільських школах Житомирської області.
Голова ОМТСХМ
І.А.Величко------------------------
ДОДАТОК: ЗАЯВКА на участь у конкурсі дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона" (зразок)
розміщено: 24 лютого 2022© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008