Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона 2013"ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ТВОРЧА СПІЛКА
ХУДОЖНИКІВ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВЦІВ
оголошує проведення у 2013 році конкурсу дитячого малюнку

"Кожному мила своя сторона 2013"


ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС


1. Загальні положення

1.1. Конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона" проводиться з метою виявлення талановитої молоді серед населення Житомирської області, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до своєї Батьківщини; знайомства випускників з навчальними закладами м. Житомира, що готують фахівців з художніх спеціальностей.

1.2. Ініціатором та організатором конкурсу дитячого малюнку є Управління культури та туризму облдержадміністрації, Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців, Юрій Камишний - Заслужений художник України.

1.3. Участь у конкурсі дитячого малюнку передбачає дотримання вимог цього положення.


2. Організація проведення конкурсу

2.1. У конкурсі малюнків беруть участь діти міста Житомира та Житомирської області двох вікових категорій:
І - учні 9 класів, ІІ - учні 11 класів.

2.2. Конкурс проходить у два тури. У І турі (заочному) учасники конкурсу подають на розгляд журі два твори, виконані у живописній або графічній техніці. Формат робіт - А-3. Обов'язкова умова - твори мають відображати куточок того краю, де проживає учасник.
Особливу увагу члени журі приділятимуть роботам, які будуть присвячені історичним та культурним пам'яткам України.
За результатами І туру журі відбирає по 15 учасників з кожної вікової категорії, котрі стають лауреатами конкурсу та запрошуються для участі у ІІ (очному) турі.

2.3. Критерії відбору робіт:
- креативність та індивідуальність інтерпретації теми;
- рівень художньої майстерності та технічного виконання.

2.4. Протягом ІІ туру, який триває три дні, учасники малюють натюрморт з натури в живописній (матеріал - акварель) або графічній (матеріал - олівець) техніці. На виконання завдання відводиться 3 години. Учасники відвідують з ознайомчими екскурсіями навчальні заклади м. Житомира, що готують фахівців художнього профілю.

2.5. Конкурс проводиться з 1-го вересня 2012 року до 25 квітня 2013 року: І тур - до 15 березня 2013 року, ІІ тур - до 25 квітня 2013 року.

2.6. Твори з позначкою "На конкурс "Кожному мила своя сторона" приймаються на розгляд журі за адресою: 10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 71-а, каб. №5, або управління культури та туризму облдержадміністрації.
Довідки за телефонами: (0412) 460-760, 0677235382.

2.7. Роботи конкурсантів повинні містити повну інформацію про виконавців: прізвище, ім'я, по батькові, вік (дата народження), домашня адреса, телефон, номер навчального закладу і класу, назва роботи. До робіт потрібно додати конверт зі зворотною адресою для відповіді. Роботи, які не матимуть усіх необхідних реквізитів, не будуть допущені організаційним комітетом до участі у конкурсі і, відповідно, розглядатися журі не будуть.

2.8. Роботи з інших міст України розглядаються журі окремо, їх автори запрошуються до участі у ІІ турі у статусі "гості".


3. Склад журі творчого конкурсу

До участі в журі конкурсу можуть залучатися провідні фахівці літературно-мистецького спрямування (художники, письменники, мистецтвознавці тощо).


4. Нагородження переможців

4.1. Журі приймає рішення про нагородження переможців конкурсу сувенірами і дипломами за всіма віковими категоріями. Журі залишає за собою право змінювати або встановлювати інші форми морального і матеріального заохочення.

4.2. Про результати конкурсу учасники повідомляються письмово і через засоби масової інформації.

4.3. Кращі твори переможців розміщуються на Інтернет сторінці Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців (www.zt-art.com.ua), пропонуються до друку в газетах або журналах, а малюнки будуть розміщені на загальний огляд в сільських школах Житомирської області.Голова ОМТСХМ
І.А.Величкорозміщено: 26 січня 2013


© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008