Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона 2011"ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ТВОРЧА СПІЛКА
ХУДОЖНИКІВ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВЦІВ
оголошує проведення у 2011 році конкурсу дитячого малюнку

"Кожному мила своя сторона 2011"


ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

1. Загальні положення

1.1. Конкурс дитячого малюнку " Кожному мила своя сторона" проводиться з метою виявлення талановитої молоді серед населення Житомирської області, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до своєї Батьківщини. Знайомство випускників з навчальними закладами м. Житомира, що готують фахівців з художніх спеціальностей.

1.2. Ініціатором та організатором конкурсу дитячого малюнку є Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців та Юрій Камишний - Заслужений художник України, лауреат всеукраїнської премії ім. Івана Огієнка, Міжнародної премії імені М.Реріха за підтримки Житомирської облдержадміністрації.

1.3. Участь у конкурсі дитячого малюнку передбачає дотримання вимог цього положення.


2. Організація проведення конкурсу

2.1. У конкурсі малюнків беруть участь діти міста Житомира та Житомирської області двох вікових категорій: І - учні 9 класів, ІІ - учні 11 класів.

2.2. Конкурс проходить у два тури. У І турі (заочному) учасники конкурсу подають на розгляд журі два твори, виконані у живописній, або графічній техніці. Формат робіт - А-3.
Обов'язкова умова - твори мають відображати куточок того краю, де проживає учасник. Особливу увагу члени журі приділятимуть роботам, які будуть присвячені історичним та культурним пам'яткам України.
За результатами І туру журі відбирає по 15 учасників з кожної вікової категорії, котрі стають лауреатами конкурсу та запрошуються для участі у ІІ (очному).

2.3. Критерії відбору робіт:
- креативність та індивідуальність інтерпретації теми;
- рівень художньої майстерності та технічного виконання.

2.4. Протягом ІІ туру, який триває три дні, учасники малюють натюрморт з натури в живописній (матеріал - акварель), або графічній (матеріал - олівець). На виконання завдання відводиться 3 години. Учасники відвідують з ознайомчими екскурсіями навчальні заклади м. Житомира, що готують фахівців художнього профілю.

2.5. Конкурс проводиться з 1-го вересня 2010 року до 25 квітня 2011 року: І тур - до 1 березня 2011 року, ІІ тур - до 25 квітня 2011 року.

2.6. Твори з позначкою "на конкурс "Кожному мила своя сторона" приймаються на розгляд журі за адресою: 10014 м.Житомир, вул.Перемоги 71-а, каб. №5.

Довідки за телефонами: (0412) 460-760, 0677235382

2.7. Роботи конкурсантів повинні містити повну інформацію про виконавців: прізвище, ім'я, по батькові, домашня адреса, телефон, номер навчального закладу і класу, назва роботи. До робіт потрібно додати конверт зі зворотною адресою для відповіді. Роботи, які не матимуть усіх необхідних реквізитів, не будуть допущені організаційним комітетом до участі у конкурсі і відповідно розглядатися журі не будуть.

2.8. Роботи з інших міст України розглядаються журі окремо, їх автори запрошуються до участі у ІІ турі у статусі "гості".


3. Склад журі творчого конкурсу

До участі в журі конкурсу можуть залучатися провідні фахівці літературно-мистецького спрямування (художники, письменники, мистецтвознавці тощо).


4. Нагородження переможців

4.1. Журі приймає рішення про нагородження переможців конкурсу сувенірами і дипломами за всіма віковими категоріями. Журі залишає за собою право змінювати або встановлювати інші форми морального і матеріального заохочення.

4.2. Кожний з учасників ІІ туру має шанс бути запрошеним на навчання (без вступних іспитів) до одного, або декількох навчальних закладів м. Житомира. Отримати спеціальний приз від Юрія Камишного, ОМТСХМ та спонсорів.

4.3. Про результати конкурсу учасники повідомляються письмово і через засоби масової інформації.

4.3. Кращі твори переможців розміщуються на Інтнрнет сторінці Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців ( www.zt-art.com.ua ), пропонуються до друку в газетах або журналах, а малюнки будуть розміщені на загальний огляд в сільських школах Житомирської області.


І.А.Величко - Голова ОМТСХМрозміщено: 02 лютого 2011


© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008