Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

На конкурсі живопису ім. І.Рєпіна юний житомирянин отримав ІІ преміюНещодавно повернулися з VII Мінародного дитячого конкурсу живопису імені І.Є.Рєпіна вихованець дитячої художньої студії "Школа живопису", учень ЗОШ № 28 м.Житомира Віталій Коваль та його педагог Інна Величко.Віталій Коваль отримав диплом лауреата ІІ ступеня на цьому найпрестижнішому дитячому конкурсі в якому брало участь 59 учасників віком від 9 до 16 років з Росії, Білорусі, Казахстану, Болгарії та України.

Конкурс проходив у два тури, на перший, учні дитячих художніх шкіл та шкіл мистецтв, надсилали свої роботи поштою, професійне журі визначило переможців, яких запросили для участі у ІІ очному турі, що проходив на батьківщині відомого художника Іллі Рєпіна - м. Чугуєві, Харківської обл.

Юні художники під час ІІ туру конкурсу-пленеру створювали художні роботи протягом трьох днів, виставка кращих робіт лауреатів та дипломантів конкурсу проходила у Харківському художньому музеї поряд з творами Г.Семирадського, К.Айвазовського, О.Мурашка, І. Рєпіна та інших відомих митців-класиків.Житомирянин Віталій Коваль до своєї перемоги йшов досить довго, чотири роки він їздив до Чугуєва вдосконалювати свою майстерність й набувати досвіду, спілкуватися з однолітками з різних країн. Цей конкурс вплинув на його світогляд, додав впевненості та цілеспрямованості.

Сподіваємось, що у своїй подальшій творчості Віталій буде сповідувати засади рєпінского реалістичного мистецтва й досягне великих висот на теренах українського образотворчого мистецтва.
© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008