Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Фестиваль народної поліської іграшки

31 березня 2016 року в рамках фестивалю народної поліської іграшки, що організувала Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців, пройшли майстер-класи з народних ремесел для школярів ЗОШ № 28 І-ІІІ ступенів ім. Івана Виговського м.Житомира.

Юні лялькарі, під керівництвом досвідчених майстрів, виготовляли різні за технікою, але однакові за назвою іграшки - янголи. Метою організаторів було відродження народного лялькарства серед молоді: виготовлення ляльок-мотанок з тканини, іграшок з бісеру та виробів із соломи, а всіх учасників заходу об'єднувала одна велика благородна мета - створити оберіг для воїнів АТО. Більше сімдесяти янголів-оберегів виготовили цього дня власноруч діти, й незабаром їх волонтери передадуть на схід в одну з житомирських військових бригад.

Наступного тижня естафету лялькарства від школярів переймуть студенти Житомирського інституту культури і мистецтв Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв, для яких організатори планують надати не тільки практичний досвід виготовлення виробів народної творчості, а й відомості профорієнтаційного характеру про можливості професійного розвитку у сфері декоративно-прикладного мистецтва.

           
           

розміщено 01 квітня 2016

© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008