Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Виставки до Дня Незалежності України (серпень 2015 р.)

З 1 до 31 серпня 2015 р. Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців проводить зразу декілька художніх виставок, присвячених 24-ій річниці Незалежності України, в обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Ольжича.

В холі бібліотеки Ви зможете познайомитись з роботами двох молодих художниць - Олени Андрущенко та Вероніки Баташової, об'єднавших свої персональні виставки в одну - "Поклик душі".
На цій виставці представлені 20 робіт вже досить відомої художниці Олени Андрущенко, а для Вероніки Баташової - це перша персональна виставка, що складається з 13 картин.

Житомирщина молодіжна Персональна афіша Колективна виставка Колективна виставка Колективна виставка Колективна виставка Колективна виставка в залі мистецтв Колективна виставка Поклик душі Роботи Вероніки Баташової Роботи Олени Андрущенко


Також в холі експонується виставка картин переможців цьогорічного конкурсу-пленеру "Житомирщина молодіжна" (він відбувся у день молоді, 27 червня, в житомирському гідропарку).

А в залі мистецтв представлена колективна виставка членів Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців. Тут Ви зможете ознайомитись з 35 картинами, виконаними в різних техніках (олійний живопис, акварелі, графіка, тощо), та з роботами декоративно-прикладного мистецтва (виробами з бісеру Олени Ренової та інсталяцією Анни та Аліни Івченко).

20 серпня о 16.00 відбудеться творча зустріч з авторами робіт та нагородження переможців конкурсу-пленеру "Житомирщина молодіжна".


розміщено 31 серпня 2015

© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008