Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Про конкурс дитячого малюнку
"Кожному мила своя сторона 2021"

Прес-реліз
ХІV обласного конкурсу дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона"

ХІV щорічний обласний конкурс дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона», присвячений життю та творчості нашої видатної землячки Лесі Українки, у березні-травні 2021 року проходив в умовах карантину через пандемію коронавирусу.

Ініціатором та організатором конкурсу дитячого малюнку є Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації, Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців, Юрій Камишний – Народний художник України.

У І турі конкурсу, заочному, взяли участь 36 юних художників з 10 районів області: Баранівського, Житомирського, Коростишівського, Новоград-Волинського, Овруцького, Олевського, Попільнянського, Пулинського, Романівського, Чуднівського, – та м.Житомира.

Членами журі було вирішено допустити до ІІ туру усіх, хто виконав всі умови конкурсу: надав 2 малюнки на задану тему. ІІ тур проходив в режимі онлайн.

06 травня відбулася онлайн конференція для учасників, на якій була презентована програма конкурсу та проведена онлайн-екскурсія Державним університетом імені Івана Франка, на якій старшокласники познайомилися з умовами навчання на факультеті, що готує спеціалістів з художніх спеціальностей.

В цей же день відбулася онлайн зустріч з Народним художником України Юрієм Камишним «Чи може мистецтво стати професією?»

12 травня 2021 року 30 учасників на протязі трьох годин виконували практичну роботу – малювали ілюстрацію до вірша Лесі Українки «В магазині квиток».

24 травня журі конкурсу визначили переможців серед лауреатів у двох категоріях: 14-15 та 16-17 років.

Гран-прі:

Благодир Вікторія, м.Новоград-ВолинськийI категорія (14-15 років)
Буковська Ольга м.Новоград-Волинський 1 місце
Ляшок Ангеліна м.Овуч 2 місце
Вандалович Катерина м.Чуднів 3 місце
Рижук Валерія смт Пулини 3 місце


ІІ категорія (16-17 років)
Жиляєв Нікіта м.Коростишів 1 місце
Коренівська Злата м.Житомир 2 місце
Бузнякова Марія м.Житомир 3 місце


На виставці в Житомирському державному університеті імені Івана Франка експонуються кращі роботи лауреатів та переможців конкурсу. 24 червня відбудеться урочисте нагородження лауреатів та переможців конкурсу грамотами та дипломами (та подарунками) від Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Запрошуємо вас на захід у приміщення центрального корпусу Житомирського державного університету імені Івана Франка (2й поверх) за адресою:
м.Житомир, вул. Велика Бердичівська, буд.40.
Початок о 12:00.Лауреати конкурсу "Кожному мила своя сторона 2021"


розміщено 16 червня 2021© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008