Про конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона 2017"
Прес-реліз
10-го обласного конкурсу дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона"
03-06 квітня 2017 р. у м.Житомирі проходив ІІ (очний) тур 10-го конкурсу дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона".
Під час конкурсу 30 учасників з 11 районів області: Баранівського, Бердичівського, Ємільчинського, Коростенського, Коростишівського, Любарського, Малинського, Овруцького, Олевського, Хорошівського, Чуднівського, - та м.Житомира не тільки виконували практичне завдання очного туру, а й відвідали навчальні заклади обласного центру, які готують фахівців з художніх спеціальностей. В період конкурсу учасники також побували на художніх виставках, в музеях, бібліотеках, театрах, тощо.
Допомогли організувати культурну програму та надали подарунки для лауреатів та переможців постійні та нові спонсори конкурсу: кафе "Райдуга", ролердром у сімейному центрі "Острів пригод", спортивно-розважальний комплекс "Плаза", клуб стрільби з лука, багатозальний кінотеатр "Мультиплекс" в ТРЦ "Глобал UA", кінотеатри "Україна" та імені Івана Франка, музей космонавтики імені С. П. Корольова, Житомирська обласна філармонія імені. Святослава Ріхтера, Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги, компанія "Ліктрави", ТОВ "Ферпласт-Україна", компанія "Рудь", мережі магазинів "Клякса", "KUBI", "Чаплін", салон-магазин "Velista", торговий дім "Меркурій", салон манікюру "Busy women".
Лауреатами конкурсу стали:
І категорія (14-15 років) |
1 |
Величанська Анастасія Олександрівна |
м.Малин |
Малинська дитяча школа мистецтв |
2 |
Венгер Марія Володимирівна |
м.Житомир |
Житомирська ЗОШ № 7 ім. В.В.Брожевського |
3 |
Волк Ксенія Юрієвна |
м.Житомир |
Житомирська міська гімназія № 3 |
4 |
Мойсеєнко Лариса Валеріївна |
м.Коростень |
Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького |
5 |
Огороднік Марина Анатолівна |
Чуднівський р-н |
Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
Хлуплянець Олександра Олександрівна |
м.Житомир |
ЗОШ № 6 м.Житомир |
7 |
Шандюк Анна Юрєвна |
Чуднівський р-н |
Чуднівська гімназія |
8 |
Шеремет Діана Миколаївна |
Коростишівський р-н |
Коростишівська ДХШ |
9 |
Юркова Інна Олександрівна |
м.Олевськ |
Олевська гімназія |
|
ІІ категорія (16-17 років) |
1 |
Гребенюк Марія Григорівна |
м.Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
Губерт Лілія Генадіївна |
Баранівський р-н |
Баранівська гімназія |
3 |
Гузема Маргарита Артемівна |
м.Житомир |
Житомирська ЗОШ №5 |
4 |
Дейнека Вікторія Володимирівна |
Баранівський р-н |
Баранівська школа мистецтв |
5 |
Камінчук Каріна Олександрівна |
Хорошівський р-н |
Іршанський НВК "Гімназія-ДНВЗ" |
6 |
Можаровська Марина Сергіївна |
м.Житомир |
Житомирська ЗОШ № 26, ДХС "Школа живопису" |
7 |
Сичевська Влада Владиленівна |
Овруцький р-н |
Ігнатпільська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
Терещук Руслана Іванівна |
м.Бердичів |
ЗОШ № 12 |
9 |
Тимощук Тетяна Володимирівна |
Олевський р-н |
Варварівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
10 |
Шикирава Ольга Іванівна |
Баранівський р-н |
Баранівська школа мистецтв |
11 |
Шкарапута Вікторія Василівна |
м.Коростень |
Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького |
Переможцями конкурсу стали:
Гран-прі:
Луговська Владислава Олександрівна, Барановська гімназія, Барановський р-н - ІІ категорія (16-17 р.)
1 місце:
Августинська Інна Сергіївна, Бердичівська художня школа, м. Бердичів - І категорія (14-15 р.)
Ярошук Ілона Анатоліївна, Новоград-Волинська школа мистецтв, Ємільчинський р-н - І категорія (14-15 р.)
Олексійчук Вікторія Миколаївна, Барановська школа мистецтв, Барановський р-н - ІІ категорія (16-17 р.)
2 місце:
Ярошевець Олена Сергіївна, Коростенська міська школа мистецтв ім. А.Білошицького, м. Коростень - І категорія (14-15 р.)
Покальчук Василина Віталіївна, Варварівська ЗОШ І-ІІІ ст., Олевський р-н - І категорія (14-15 р.)
Лиманець Владислав Анатолійович, Чуднівська гімназія, Чуднівський район - ІІ категорія (16-17 р.).
3 місце:
Зельман Анастасія Олександрівна, Житомирська ЗОШ № 7, ДХС "Школа живопису", м. Житомир - І категорія (14-15 р.)
Кузьменко Ярослава Василівна, Коростишівська дитяча художня школа, Коростишівський р-н - І категорія (14-15 р.)
Кирилюк Владислава Анатоліївна, Любарська школа мистецтв, Любарський р-н - ІІ категорія (16-17 р.)
Приз глядацьких симпатій та подарунки від спонсорів отримала Августинська Інна, м. Бердичів.
Спеціальними призами від спонсорів нагороджені Кирилюк Владислава, Любарський р-н, Камінчук Каріна, Хорошівський р-н, учасниці з м.Житомира та Баранівська школа мистецтв за активну та успішну участь в конкурсі своїх вихованців.
Лауреати конкурсу "Кожному мила своя сторона 2017"
ВІДЕО:
www.youtube.com... - Телеканал Житомир, Новини за 7 квітня 2017 (з 18 хвилини 15 сек.)
розміщено 14 квітня 2017
|