Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Про конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона 2016"

Вже вдев'яте, з 11 по 14 квітня 2016 року, в м.Житомирі проходив ІІ фінальний тур (очний) конкурсу дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона", який проводиться з метою виявлення талановитої молоді серед населення Житомирської області та проходить за підтримки Житомирської облдержадміністрації та Житомирської міської ради.

У цьому році в І (заочному) турі у двох вікових категоріях (14-15 та 16-17 років) взяли участь 75 старшокласників, приславши на конкурс свої роботи, в яких змальовували рідні міста - різні куточки Житомирської області. Учасниками ІІ туру й лауреатами конкурсу стали 30 школярів з Баранівського, Бердичівського, Коростенського, Коростишівського, Любарського, Малинського, Новоград-Волинського, Овруцького та Олевського районів та м. Житомира, які 12 квітня виконували практичне завдання очного туру.

Під час конкурсу його учасники ознайомилися з житомирськими учбовими закладами, що готують фахівців за художніми спеціальностями: вони побували у Житомирському інституту культури і мистецтв Державної академії керівних кадрів культури і мистецт, у технологічному, будівельному коледжах, Житомирському коледжі культури та мистецтв ім. І. Огієнка та в Університеті ім.І.Франка.

Завдяки підтримки Житомирської ОДА та міської ради, а також спонсорській допомозі, лауреати конкурсу познайомилися з творами кращих митців Житомирщини, відвідавши художні виставки, побували в майстернях художників та майстрів народної творчості, взяли участь у майстер-класі з виготовлення народної іграшки (ляльки-мотанки), що провела майстер народної творчості Анна Івченко, побували в музеї космонавтики, на концерті в обласній філармонії, подивились фільм у кінотеатрі "Україна", мали змогу пограти у боулінг в спортивно-розважальному комплексі "Плаза", отримали смачний обід від ресторану "Пан Марципан" та мали святкове чаювання в кафе "Райдуга". Призом для лауреатів стали квітки у кінотеатр ім. Івана Франка та в багатозальний кінотеатр "Мультиплекс".
14 квітня 2016 р. в приміщенні "Житомирського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді" Житомирської обласної ради відбулося урочисте закриття IХ обласного конкурсу та нагородження його лауреатів.


Переможцями цьогорічного конкурсу стали:


Гран-прі:
Рубченко Святослав Петрович, Овруцька дитяча художня школа, м. Овруч.


1 місце:
Петрук Яна Валентинівна, Житомирський міський колегіум, м. Житомир - І вікова категорія;
Лосєва Валерія Олександрівна, Любарська школа мистецтв, Любарський р-н - ІІ вікова категорія;
Мучичко Надія Антонівна, Варварівська ЗОШ І-ІІІ ст., Олевський р-н - ІІ вікова категорія.



2 місце:
Нагорнюк Ніна Ігорівна, Коростенська міська школа мистецтв ім. А.Білошицького, м. Коростень - І вікова категорія;
Войнаровська Діана Вікторівна, Гришковецька гімназія, Бердичівський р-н - ІІ вікова категорія
Ніколайчук Лілія Василівна, Олевська гімназія, м. Олевськ - ІІ вікова категорія.



3 місце:
Зосимова Крістіна Владиславівна, Коростенська міська школа мистецтв ім.. А.Білошицького, м. Коростень - І вікова категорія;
Можаровська Марина Сергіївна, Житомирська ЗОШ № 26, ДХС "Школа живопису", м. Житомир - І вікова категорія;
Дейнека Вікторія Володимирівна, Баранівська школа мистецтв, Баранівський р-н - ІІ вікова категорія;
Тучинська Іоанна Костянтинівна, Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, м. Новоград-Волинський - ІІ вікова категорія.


Переможці та лауреати отримали призи від Житомирської обласної адміністрації, міської ради, спонсорів конкурсу - магазинів "Клякса", "Чаплін", "Веліста" та організатора конкурсу - Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців.



розміщено 26 квітня 2016


Лауреати конкурсу "Кожному мила своя сторона 2016"



© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008