Обласна молодіжна творча спілка
художників та мистецтвознавців

Заходи

Про конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона 2014"

Вже всьоме, з 14 по 17 квітня 2014 року, в м. Житомирі проходив ІІ фінальний тур (очний) конкурсу дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона", який проводиться з метою виявлення талановитої молоді серед населення Житомирської області та проходить за підтримки Житомирської облдержадміністрації та Житомирської міської ради.

У цьому році в І (заочному) турі у двох вікових категоріях (14-15 та 16-17 років) взяли участь біля 50-ти старшокласників, приславши на конкурс свої роботи, в яких змальовували рідні міста - різні куточки Житомирської області.Учасниками ІІ туру й лауреатами конкурсу стали 30 школярів з Баранівського, Бердичівського, Житомирського, Малинського, Народицького, Новоград-Волинського, Овруцького, Олевського, Радомишльського та Червоноармійського районів та м. Житомира.
Під час конкурсу його учасники ознайомилися з житомирськими учбовими закладами, що готують фахівців за художніми спеціальностями: вони побували у Житомирському філіалі Київського інституту культури, у технологічному, будівельному коледжах, Житомирському коледжі культури та мистецтв ім. І. Огієнка та в Університеті ім. І. Франка.

Завдяки підтримки Житомирської ОДА та міської ради, а також спонсорській допомозі, лауреати конкурсу побували в музеї космонавтики, на художніх виставках, насолоджувались виставами "Божі тварі" та "Украдене щастя" в облмуздрамтеатрі, подивились фільм "Ной" у багатозальному кінотеатрі "Мультиплекс", мали змогу покататися на роликах на ролердромі "Roller Fun" на Острові розваг, покуштували піццу у піццерії "Маріо" та мали святкове чаювання в кафе "Райдуга". Ще однім призом стали квітки у кінотеатр ім. Івана Франка. А головним - солодким - призом для усіх учасників ІІ туру вже традиційно став великий торт "Кожному мила своя сторона" від Львівської майстерні шоколаду.

17 квітня 2014 р. в Обласному центрі краєзнавства, екскурсій та туризму відбулося урочисте закриття конкурсу та нагородження його лауреатів. Переможцями цьогорічного конкурсу стали:

Гран-при - Баланчук Ольга, 9 кл., Поясківська ЗОШ І-ІІ ст., Олевський р-н

- у першій віковій категорії:
1 місце: Тучинська Іоанна, Новоград-Волинська школа мистецтв, м. Новоград-Волинський
2 місце: Михайлова Юлія, 9 кл. ЗОШ № 22, м. Житомир
3 місце: Кравчук Юлія, 9 кл., Гришковецька гімназія, Бердичівський р-н,
Купневич Антоніна, Малинська дитяча школа мистецтв, м. Малин

- у другій віковій категорії:
1 місце: Глибченко Єлизавета, 11 кл. СЗОШ І-ІІІ ст. № 12, м. Житомир
2 місце: Роговченко Марія, 11 кл., Радомишльська гімназія, м. Радомишль
3 місце: Грибан Вікторія, 11 кл., Вацлавпільська гімназія, Червоноармійського р-н,
Кирилюк Вікторія, 11 кл., Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ст., Народицький р-н

Спеціальними призами нагороджені:
Білецька Яна, Новоград-Волинська школа мистецтв
Волошина Анастасія, Баранівська ст. № 2 ім. О.Сябрук
Деюн Анастасія, Борисівська ЗОШ І-ІІ ст. Новоград-Волинського р-ну, вихованка Новоград-Волинської школи мистецтв
Мельник Олександр, Вацлавпільська гімназія Червоноармійського р-ну
Іванова Інна, Овруцька дитяча художня школа
Юхимчук Анастасія, Садківська ЗОШ І-ІІІ Житомирського р-ну.


Приз глядацьких симпатій отримали Волошина Анастасія, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. О.Сябрук, та Кирилюк Вікторія, Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ст., Народицький р-н.

Призом від Заслуженого художника України Юрія Камишного нагороджений Пархомчук Михайло, 11кл. ЗОШ № 12 м. Житомир.


розміщено 22 квітня 2014


Лауреати конкурсу "Кожному мила своя сторона 2014"© 2008-2021 Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців (м.Житомир)


  
  старт: березень 2008